fbpx
sesja ciążowa

Sesja ciążowa w studio – Asia i kwiaty

Sesja ciążowa w studio – Asia i kwiaty

Sesja ciążowa w studio to absolutny must have przyszłej mamy! Zazwyczaj odbywa się w ostatnich miesiącach ciąży, kiedy ciążowy brzuszek jest już wyraźnie widoczny. To czas pełen oczekiwania, ekscytacji mieszającej się z odrobiną niepewności. Warto uchwycić te ostatnie momenty przed wielkim dniem rozwiązania.

sesja ciążowa w studio

Sesja ciążowa – zachowaj te chwile

Chociaż ciąża trwa 9 miesięcy i momentami wydaje się, że to wieczność, tak na prawdę to tylko chwila, która bardzo szybko minie i pozostaną po niej mgliste wspomnienia. Warto zadbać o pamiątkę z tego okresu i uwiecznić go na zdjęciach. Sama sesja ciążowa w studio jest dostosowana do Twoich możliwości i samopoczucia. Trwa od 1 do 2 godzin w zależności od wybranego pakietu i ilości przygotowanych stylizacji 😉 Trzeba też zadbać o przerwy na wodę i jakąś przekąskę dla przyszłej mamy!

Trochę kontrastu

W moim studio przeważają jasne barwy. Przełamać je można nie tylko kwiatami i rekwizytami, ale również stylizacją. Podczas tej sesji ciążowej w studio Asia jako jedną z opcji wybrała ciemną, opinającą sukienkę i body, które podkreśliły krągły, ciążowy brzuszek.

Więcej o sesji ciążowej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *