fbpx

Voucher na sesję zdjęciową

Spraw radość bliskim i podaruj im wyjątkowy prezent

Voucher na sesję zdjęciową – pomysł na idealny prezent?

Wciąż szukasz prezentu dla bliskich? Poszukiwanie idealnego prezentu to zawsze wyzwanie, bo ile to razy można dawać podobne prezenty lub ryzykować, że prezent się zdubluje? A gdyby tak podarować komuś voucher na sesje zdjęciową? To będzie wyjątkowy prezent przy którym masz gwarancję, że nie zostanie po jakimś czasie rzucony w kąt i zapomniany. W końcu zdjęcia to pamiątka na całe życie. To również idealna okazja dla bliskich na oderwanie się od codziennej rutyny i spędzenie wspólnie czasu.

Sesja zdjęciowa na prezent – jaka okazja będzie najlepsza?

Kiedy voucher na sesje będzie idealnym prezentem? Każda okazja jest dobra, żeby spędzić ze sobą trochę czasu i oderwać się od codzienności. Ludzie się zmieniają, dzieci szybko wyrastają, a my pomagamy zatrzymać chwilę poprzez zdjęcia.

Najczęściej zamawiacie od nas vouchery na:

 • rocznicę ślubu
 • urodziny
 • zbliżające się narodziny dziecka
 • prezent na święta
 • urodziny dziecka
 • dzień babci/ dzień dziadka
 • bez okazji

Gdzie będzie zrealizowany – Sesja na prezent Łódź

Na sesję umawiamy się najczęściej w Łodzi i najbliższych okolicach (do 30 km). Dokładną miejscówkę ustalimy z obdarowanymi. Wszystko też zależy od charakteru zdjęć i preferencji. Znamy też mnóstwo ciekawych miejsc w okolicy, więc chętnie też pomożemy w wyborze. Zawsze wcześniej staramy się uzgodnić jaki klimat preferują i czy bardziej wolą miasto, czy może naturę. Jeśli chcecie zrealizować voucher gdzieś dalej – napiszcie do nas! Wycenimy go wtedy indywidualnie.

Jeden voucher – wiele możliwość. Dla kogo sesja fotograficzna?

Nie każda sytuacja jest dobra, żeby sprezentować komuś voucher. Przede wszystkim unikajcie sytuacji wyjątkowych i nie do powtórzenia takich jak chrzciny, ale przede wszystkim śluby. Myślę, że każdy na swój ślub chciałby wybrać fotografa samodzielnie.Najchętniej vouchery zamawiacie jako:

 • sesja dla par
 • sesje zdjęciowa dla rodziców
 • sesja rodzinna
 • sesja ciążowa
 • sesja noworodkowa
 • sesja świąteczna
 • sesja portretowa

  Jesteśmy również otwarci na inne, wasze szalone pomysły!

Jaka jest ważność vouchera?

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Tak samo jest i z naszymi voucherami. Dlatego voucher jest ważny przez rok od daty zakupu. Jeśli z jakiejś przyczyny wiecie, że wasi bliscy będą potrzebowali więcej czasu – napiszcie do nas, a my w uzasadnionych przypadkach, bez problemu wydłużymy dla was ważność vouchera.

W jakiej formie dostaniecie bon na sesję zdjęciową?

Prezent musi również dobrze wyglądać dlatego zamawiając u nas voucher na sesję zdjęciową dostajecie go w eleganckiej formie. Voucher to szykowna kartka, pełna kwiatowych motywów z informacją o sesji. To wszystko pakujemy w elegancką, bordową kopertę. Dzięki czemu wasz prezent jest od razu gotowy do wręczenia. Masz też możliwość zamówienia vochera w wersji elektronicznej z naszym projektem.

Jak zamówić i odebrać voucher?

Nasze vouchery dostępne są od ręki i możecie je zamówić w każdej chwili.

 1. Napisz do nas.
  Zostaw nam wiadomość jaki rodzaj sesji cię interesuje i na kiedy potrzebujesz voucher
 2. Odbierz voucher
  Voucher możesz odebrać osobiście u nas w Łodzi lub możemy go wysłać do Ciebie
 3. Podaruj swoim bliskim szczęście i daj im voucher na sesje zdjęciową
  Wystarczy, że osoby, które dostaną voucher odezwą się do nas i umówią się na zdjęcia. Gotowe zdjęcia oddajemy maksymalnie w ciągu 20 dni.

Co Twoi bliscy dostaną w ramach vouchera?

Jeden voucher to 20 unikalnych zdjęć, w pełni obrobionych. Twoi bliscy przed sesją mogą się z nami skontaktować, a my bardzo chętnie doradzimy jak przygotować się do sesji czy też gdzie ją najlepiej zrobić. W naszych sesjach o czym głośno mówimy stawiamy też na luźną atmosferę, więc gwarantujemy dobrą zabawę i miłe towarzystwo. Oprócz tego voucher to również świetna pamiątka dla każdego, niezależnie od wieku.

Jaka jest cena za voucher na sesję zdjęciową?

20 oryginalnych, w pełni obrobionych zdjęć
1 lokalizacja
ważność vouchera 1 rok
czas trwania -1h

cena – 550 zł

40 oryginalnych, w pełni obrobionych zdjęć
1 miejsce
ważność vouchera 1 rok
czas trwania -1h

cena – 750 zł

Ważne informacje:

Zakupione vouchery nie mogą zostać wymienione na gotówkę.

Macie 14 dni na zwrot vouchera na sesję

Udostępniamy tylko w pełni obrobione i wyselekcjonowane przez nas zdjęcia

Zamów voucher już dziś. Daj swoim bliskim wyjątkowy i unikatowy prezent, dzięki któremu sprawisz im ogrom radości i zapewnisz pamiątkę na całe życie.