fbpx

Voucher na sesję zdjęciową

Spraw radość bliskim i podaruj im wyjątkowy prezent

Voucher na sesję zdjęciową – pomysł na idealny prezent?

Wciąż szukasz prezentu dla bliskich? Poszukiwanie idealnego prezentu to zawsze wyzwanie, bo ile to razy można dawać podobne prezenty lub ryzykować, że prezent się zdubluje? A gdyby tak podarować komuś voucher na sesje zdjęciową? To będzie wyjątkowy prezent przy którym masz gwarancję, że nie zostanie po jakimś czasie rzucony w kąt i zapomniany. W końcu zdjęcia to pamiątka na całe życie. To również idealna okazja dla bliskich na oderwanie się od codziennej rutyny i spędzenie wspólnie czasu.

voucher na sesję

Sesja zdjęciowa na prezent – jaka okazja będzie najlepsza?

Kiedy voucher na sesję będzie idealnym prezentem? Każda okazja jest dobra, żeby spędzić ze sobą trochę czasu i oderwać się od codzienności. Ludzie się zmieniają, dzieci szybko wyrastają, a ja pomagam zatrzymać chwilę poprzez zdjęcia.

Najczęściej zamawiacie vouchery na:

 • rocznicę ślubu
 • urodziny
 • zbliżające się narodziny dziecka
 • prezent na święta
 • urodziny dziecka
 • dzień babci/ dzień dziadka
 • bez okazji 🙂

Gdzie będzie zrealizowany – Sesja na prezent Łódź

Na sesję umawiamy się najczęściej w Łodzi i najbliższych okolicach (do 30 km) lub w moim studio – Studio Klamra przy ulicy Łąkowej 4 w Łodzi. Dokładną miejscówkę ustalę z obdarowanym. Wszystko też zależy od charakteru zdjęć i preferencji. Znam też mnóstwo ciekawych miejsc w okolicy, więc chętnie też pomogę w wyborze. Zawsze wcześniej staram się uzgodnić jaki klimat preferują i czy bardziej wolą miasto, czy może naturę. Jeśli chcecie zrealizować voucher na sesję gdzieś dalej – napisz o tym! Wycenię go wtedy indywidualnie.

Jeden voucher – wiele możliwość. Dla kogo sesja fotograficzna?

Nie każda sytuacja jest dobra, żeby sprezentować komuś voucher. Przede wszystkim unikajcie sytuacji wyjątkowych i nie do powtórzenia takich jak chrzciny, ale przede wszystkim śluby. Myślę, że każdy na swój ślub chciałby wybrać fotografa samodzielnie. Najchętniej vouchery zamawiacie jako:

 • sesja dla par
 • sesje zdjęciowa dla rodziców
 • sesja rodzinna
 • sesja ciążowa
 • sesja noworodkowa
 • sesja świąteczna
 • sesja portretowa

  Jestem również otwarta na inne, wasze szalone pomysły! 🙂

Jaka jest ważność vouchera?

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Tak samo jest i z moimi voucherami. Dlatego voucher jest ważny pół rok od daty zakupu. Jeśli z jakiejś przyczyny wiecie, że wasi bliscy będą potrzebowali więcej czasu – napiszcie o tym, a ja w uzasadnionych przypadkach, bez problemu wydłużę dla was ważność vouchera.

W jakiej formie dostaniecie bon na sesję zdjęciową?

Prezent musi również dobrze wyglądać dlatego zamawiając voucher na sesję zdjęciową dostajecie go w eleganckiej formie. Voucher to szykowna kartka, w kremowych kolorach z informacją o sesji. To wszystko pakuję w elegancką, kopertę. Dzięki czemu Wasz prezent jest od razu gotowy do wręczenia. Istnieje również możliwość zamówienia vouchera w wersji elektronicznej.

Jak zamówić i odebrać voucher?

Vouchery dostępny jest od ręki i możecie go zamówić w każdej chwili.

 1. Napisz do mniekontakt@bukowskakmin.pl
  Zostaw wiadomość jaki rodzaj sesji Cię interesuje, na kiedy potrzebujesz voucher oraz jaką kolorystykę koperty i tła wybierasz: czarną czy kremową. Napis w obu przypadkach jest złocony.
 2. Odbierz voucher
  Voucher możesz odebrać osobiście u nas w Łodzi lub mogę go wysłać do Ciebie za pośrednictwem Inposta.
 3. Podaruj swoim bliskim szczęście i daj im voucher na sesje zdjęciową
  Wystarczy, że osoby, które dostaną voucher odezwą się do nas i umówią się na zdjęcia.
Mama i syn - sesja zdjęciowa w studio

Co Twoi bliscy dostaną w ramach vouchera?

Po sesji osoba obdarowana voucherem otrzyma ode mnie dostęp do galerii ze zdjęciami do wyboru. Minimalna ilość zdjęć którą może wybrać to ta z vouchera. Oczywiście jeżeli spodoba się jej więcej zdjęć może dokonać zakupu na kolejne ujęcia. Wybrane zdjęcia otrzyma w postaci plików cyfrowych, przygotowanych zgodnie z moją indywidualną sztuką obróbki. Twoi bliscy przed sesją mogą się ze mną skontaktować, a ja bardzo chętnie doradzę jak przygotować się do sesji czy też gdzie ją najlepiej zrobić. W moich sesjach o czym głośno mówimy stawiam też na luźną atmosferę, więc gwarantuję dobrą zabawę i miłe towarzystwo. Oprócz tego voucher na sesję to również świetna pamiątka dla każdego, niezależnie od wieku.

Jaka jest cena za voucher na sesję zdjęciową?

Pakiet I

PLN 400 .00
 • 5 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w wersji elektronicznej oraz papierowej 13×19 cm
 • wirtualna galeria umożliwiająca wybór zdjęć
 • prywatna galeria ze zdjęciami
 • każde dodatkowe ujęcie 50 zł

Pakiet II

PLN 600 .00
 • 10 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w wersji elektronicznej oraz papierowej 13×19 cm
 • wirtualna galeria umożliwiająca wybór zdjęć
 • prywatna galeria ze zdjęciami
 • każde dodatkowe ujęcie wraz z odbitką 40 zł

Pakiet III

PLN 1300 .00
 • 30 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w wersji elektronicznej oraz papierowej 13×19 cm
 • wirtualna galeria umożliwiająca wybór zdjęć
 • prywatna galeria ze zdjęciami
 • każde dodatkowe ujęcie wraz z odbitką 30 zł
 • fotoalbum 20x20cm – 20 stron

Regulamin zakupu i korzystania z vochera na sesję :

Wstępnie termin sesji jest rezerwowany co najmniej 5 dni przed wybranym terminem. Sesje zdjęciowe odbywają się w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 20:00. Istnieje również opcja przeprowadzenia sesji w weekendy. Dokładny termin ustalany jest telefonicznie z fotografem.

Klient ma możliwość jednokrotnej zmiany ustalonej daty sesji zdjęciowej z przyczyn losowych, niezależnie od powodu tej zmiany.

Jeśli u fotografa wystąpią nagłe i nieprzewidywalne zdarzenia losowe, takie jak wypadek, nagła choroba lub inne okoliczności uniemożliwiające realizację sesji w ustalonym wcześniej terminie, istnieje możliwość zmiany terminu na inny, możliwie najbliższy. Klient zobowiązuje się nie zgłaszać z tego tytułu żadnych roszczeń prawnych ani finansowych.

Czas oraz miejsce na realizację vouchera na sesję zostanie dokładnie opisany na voucherze.

Fotograf zawsze potwierdza spotkanie kilka dni przed planowaną sesją. W przypadku braku odpowiedzi lub reakcji do dnia poprzedzającego sesję, sesja zostaje automatycznie anulowana, co wiąże się z utratą ważności vouchera.

Klient jest zobowiązany do punktualnego przybycia na sesję. W przypadku opóźnienia przekraczającego 15 minut, fotograf zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu trwania sesji o czas opóźnienia.

Czas sesji trwa zgodnie z zakupionym pakietem sesji o czym Klient zostanie wcześniej poinformowany.

Do 7 dni po sesji Klient otrzymuje galerię zawierającą zdjęcia do wyboru. Klient ma 7 dni na dokonanie swojego wyboru. Po upływie tego terminu fotograf ma prawo dokonać wyboru zdjęć według własnego uznania, nie oczekując na decyzję klienta.

Klient otrzyma gotowe zdjęcia w formie elektronicznej. Jeżeli zamówi dodatkowe, płatne produkty takie jak: odbitki, albumy, fotoobrazy istnieje możliwość wysyłki paczkomatem Inpost lub za pośrednictwem firmy kurierskiej, cena zostanie podana indywidualnie.

Całkowita finalizacja zamówienia może potrwać do 30 dni roboczych od wyboru zdjęć oraz po uregulowaniu całości opłat (cena sesji + ewentualne ujęcia dodatkowe, fotoprodukty).

Fotograf przechowuje obrobione zdjęcia przez okres 6 miesięcy.

Płatność za dodatkowe ujęcia następuje zaraz po ich wybraniu, przelewem na konto.

15 1050 1461 1000 0097 2020 4271 ING Bank Śląski, Dorota Bukowska-Kmin

Klient deklaruje, że zapoznał się z moim portfolio oraz akceptuje mój indywidualny styl wykonywania i obróbki fotografii. Klient zobowiązuje się nie ingerować w obróbkę otrzymanych zdjęć, co obejmuje zachowanie pierwotnego kadru zdjęć, nie stosowanie filtrów na platformach społecznościowych takich jak Instagram oraz brak jakiejkolwiek modyfikacji dotyczącej ostatecznego wyglądu wykonanych fotografii.

Klient akceptuje edycję graficzną oraz mój stylistyczny podejście i nie będzie prosić o zmiany, które wykraczają poza moje estetyczne wytyczne.

Po przekazaniu zdjęć Klientowi przysługuje prawo do ich wykorzystania w celach niekomercyjnych, takich jak rozpowszechnianie, drukowanie lub kopiowanie.

Podczas sesji plenerowych, wszelkie opłaty za wejścia, bilety wstępu oraz koszty związane z przeprowadzeniem sesji, na przykład w okolicy pałaców lub palmiarni, są odpowiedzialnością Klienta i zostają przez niego pokryte.

Wykorzystując zdjęcia w portalach społecznościowych Klient zobowiązuje się do wskazania Fotografa poprzez umieszczenie aktywnego linka do profili Fotografa lub wpisanie jego imienia i nazwiska w opisie.

Przekazane fotografie jako produkt finalny nie podlegają zwrotom, reklamacjom, zażaleniom ani innym roszczeniom tego typu wobec fotografa.

Fotograf nie jest odpowiedzialny za jakość odbitek zdjęć wykonywanych w laboratoriach fotograficznych, z którymi nie ma współpracy. Różnice w jakości mogą się pojawić i nie podlegają one kontroli Fotografa.

Istnieje opcja zakupu dodatkowych ekskluzywnych produktów, takich jak różne formaty albumów, wydruki wielkoformatowe i wiele innych.

Z uwagi na indywidualny charakter moich produktów, niemożliwa jest opcja ich zwrotu lub wymiany.

Klient ma pełną swobodę w decyzji dotyczącej publikacji zdjęć. Zgoda na publikację jest zawsze uzgadniana indywidualnie, i to Klient decyduje, czy zezwala na wykorzystanie swojego wizerunku.

Zakupiony voucher na sesję nie może zostać wymieniony na gotówkę.

Klient kupujący voucher ma prawo zwrócić go w ciągu 14 dni w nienaruszonym stanie.

Przystąpienie do sesji oznacza akceptację zasad zawartych w powyższym regulaminie.

Zamów voucher już dziś. Daj swoim bliskim wyjątkowy i unikatowy prezent, dzięki któremu sprawisz im ogrom radości i zapewnisz pamiątkę na całe życie.