TwOJA HISTORIA JEST WYJĄTKOWA

Szkoda czasu na nudne zdjęcia

Cześć!

Fajnie, że tu jesteś! Poznajmy się więc! Z tej strony Dorota. Jestem fotografką, bo od zawsze lubię obserwować ludzi, podróżować i robić zdjęcia. Mam to szczęście, że to ostatnie przerodziło się w moją etatową pracę. Chyba najlepszą na świecie. Jestem otwarta i chętnie poznaję nowe osoby, więc jako fotografka czuję się jak ryba w wodzie.

Jestem dzieckiem najntisów, prowadzę szalony tryb życia, w którym brak jest miejsca na schematy i rutynę. Kocham dobre jedzenie. Zarówno jeść i gotować, dlatego uraczę Was świetnym przepisem na ramen i tadżin, jak i powiem, gdzie warto zjeść na mieście. Uwielbiam dobre kino, więc kiedy wciągnie mnie jakaś filmowa historia kładę się spać dopiero, kiedy wschodzi słońce. I wtedy ratuje mnie kawa, bez której nie wyobrażam sobie życia, jej smak jest dla mnie prawdziwą ambrozją.

Być może to oklepane, ale uwielbiam podróżować. Wszędzie. Nie ma miejsca, którego nie chciałabym zobaczyć. Kocham wtopić się w miejskie życia i obserwować jak płynie życie w naszej ukochanej Lizbonie, włóczyć się niczym w filmie drogi po Andaluzji w poszukiwaniu pueblos blancos, czy zaszyć się na totalnym odludziu w rumuńskich górach, popijając palinkę z gospodarzem. A kiedy nie można jechać gdzieś dalej, to czasem wystarczy powłóczyć się po naszych łódzkich kamienicach i przy okazji znaleźć dach z widokiem na całe miasto.

Mąż mówią o mnie: kobieta – wulkan. Pełna energii, zakochana w designie, znajdująca genialne rzeczy w second handach. Idealnie odnajduje się w chaosie i okazuje się wtedy ostoją spokoju. Piecze przepyszne chleby oraz robi tiramisu, po którym Włosi krzyczą „mamma mia” Przemeblowuje mieszkanie przynajmniej raz na miesiące. Wpadając w rozmowę mogłaby przegadać całą noc.

Żona Krzyśka i mama pięcioletniego Stasia. Przeżyłam już nasz ślub i wesele i dzięki temu wiem na czym najbardziej zależy Parze Młodej, co chcą zobaczyć na swoich własnych zdjęciach. Sesje rodzinne, dziecięce – mimo często panującego chaosu – lubię ten szał i moment gdy oglądam jeszcze surowe zdjęcia i widzę już te mikro uśmiechy, gesty, cały wachlarz emocji zapisany na karcie pamięci.

Jeżeli tak jak ja lubisz oglądać zdjęcia, wracać wspomnieniami do tych minionych momentów zapraszam do mnie. Stwórzmy razem piękną opowieść!
Do zobaczenia!

Dorota

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, w Twojej głowie zrodził się pomysł na sesję, ale nie wiesz od czego zacząć. Kliknij poniżej i napisz mi o wszystkim.