Voucher na sesję zdjęciową

Voucher na sesję zdjęciową Łódź

Spraw radość bliskim i podaruj im wyjątkowy prezent

Lubię swoich bliskich obdarowywać prezentami, dlatego pomyślałam, że voucher na sesję zdjęciową Łódź to idealne rozwiązanie dla osób, które noszą się z myślą wykonania dla siebie sesji zdjęciowej bądź sprezentowania jej komuś bliskiemu. Sesja zdjęciowa w prezencie może okazać się bardzo wyjątkowym prezentem, a zdjęcia z sesji będą pamiątką na długie lata. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na personalizowane zaproszenie na sesję zdjęciową.

Voucher na sesję zdjęciową Łódź– pomysł na idealny prezent?

Wciąż szukasz prezentu dla bliskich? Poszukiwanie idealnego prezentu to zawsze wyzwanie, bo ile to razy można dawać podobne prezenty lub ryzykować, że prezent się zdubluje? A gdyby tak podarować komuś voucher na sesje zdjęciową? To będzie wyjątkowy prezent przy którym masz gwarancję, że nie zostanie po jakimś czasie rzucony w kąt i zapomniany. W końcu zdjęcia to pamiątka na całe życie. To również idealna okazja dla bliskich na oderwanie się od codziennej rutyny i spędzenie wspólnie czasu.

rodzinna sesja zdjęciowa
rodzinna sesja zdjęciowa w studiu Łódź

Co Twoi bliscy dostaną w ramach vouchera?

Po sesji osoba obdarowana voucherem otrzyma ode mnie dostęp do galerii ze zdjęciami do wyboru. Minimalna ilość zdjęć którą może wybrać to ta z vouchera. Oczywiście jeżeli spodoba się jej więcej zdjęć może dokonać zakupu na kolejne ujęcia. Wybrane zdjęcia otrzyma w postaci plików cyfrowych, przygotowanych zgodnie z moją autorską obróbką. Przed sesją ustalamy dokładny charakter sesji, ilość osób, stylizacje i miejsce. W moich sesjach o czym głośno mówię, stawiam też na luźną atmosferę, więc gwarantuję dobrą zabawę i miłe towarzystwo. Oprócz tego voucher na sesję to fajny impuls do zrobienia w końcu tej wymarzonej sesji.

rodzinna sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa w prezencie – jaka okazja będzie najlepsza

Voucher na sesję zdjęciową sprawdzi się najlepiej jako prezent na:

 • sesja dla par
 • sesje zdjęciowa dla rodziców
 • sesja rodzinna
 • sesja ciążowa
 • sesja noworodkowa
 • sesja świąteczna
 • sesja portretowa
 • sesja biznesowa
 • sesja wizerunkowa

Pamiętajcie, że nie każda sytuacja jest dobra, żeby sprezentować komuś voucher. Przede wszystkim unikajcie sytuacji wyjątkowych i nie do powtórzenia takich jak chrzciny, ale przede wszystkim śluby. Myślę, że każdy na swój ślub chciałby wybrać fotografa samodzielnie. Jestem również otwarta na inne, wasze szalone pomysły!

rodzinna sesja zdjęciowa w studiu Łódź

Jak zamówić i odebrać voucher?

 1. Napisz do mniekontakt@bukowskakmin.pl
  Zostaw wiadomość jaki rodzaj sesji Cię interesuje, na kiedy potrzebujesz voucher oraz jaką kolorystykę koperty i tła wybierasz: czarną czy kremową. Napis w obu przypadkach jest złocony.
 2. Odbierz voucher
  Voucher możesz odebrać osobiście w Łodzi, mogę nadać go Inpostem, bądź wysłać w formie elektronicznej.
 3. Podaruj swoim bliskim szczęście i daj im voucher na sesje zdjęciową
  Wystarczy, że osoba, która otrzyma voucher odezwie się do mnie , a resztę ustalimy już wspólnie.

Jaka jest ważność vouchera?

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Tak samo jest i z moim voucherem. Dlatego voucher jest ważny pół rok od daty zakupu. Jeśli z jakiejś przyczyny wiecie, że wasi bliscy będą potrzebowali więcej czasu – napiszcie o tym, a ja w uzasadnionych przypadkach, bez problemu wydłużę dla Was ważność vouchera.

rodzinna sesja zdjęciowa
rodzinna sesja zdjęciowa w studiu Łódź

W jakiej formie dostaniecie voucher na sesję zdjęciową?

Prezent musi również dobrze wyglądać dlatego zamawiając voucher na sesję zdjęciową dostajecie go w eleganckiej formie. Voucher to szykowna karta, w kremowych kolorach z informacją o sesji. To wszystko pakuję w elegancką, kopertę. Dzięki czemu Wasz prezent jest od razu gotowy do wręczenia. Istnieje również możliwość zamówienia vouchera w wersji elektronicznej.

4 kroki by sprawić bliskiej osobie niezapomniany prezent

Portfolio

Zapoznaj się z moim fotograficznym portfolio. Jeżeli czujesz atmosferę zdjęć, kolory na nich i moje kadrowanie to nie zostaje Ci nic innego jak skontaktować się ze mną i napisać dla kogo chcesz zakupić voucher.

Zakup vouchera

Po opłaceniu odpowiedniej kwoty za voucher – zgodnie z moim cennikiem. Przekazuję Ci go w formie wydrukowanej bądź elektronicznej.

Realizacja vouchera -sesja zdjęciowa

Po szczegółowej konsultacji z obdarowaną osobą spotykamy się na sesji zdjęciowej w moim studiu Klamra lub w plenerze. W ciągu 7 dni roboczych wysyłam dostęp do galerii ze wszystkimi wykonanymi przeze mnie zdjęciami. Ok 50-100 sztuk. Twoi bliscy sami dokonują wyboru kadrów.

Gotowe zdjęcia

Po dokonaniu wyboru konkretnych zdjęć, zajmę się obróbką i retuszem. W przeciągu 30 dni roboczych otrzymają gotowy materiał wraz z odbitkami. W efekcie dostaną je w wersji elektronicznej oraz papierowej, można odebrać je osobiści bądź nadam paczkę inpost.

Jaka jest cena za voucher na sesję zdjęciową Łódź?

Pakiet MINI

PLN550.00
 • 5 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w wersji elektronicznej oraz papierowej 13×19 cm
 • wirtualna galeria umożliwiająca wybór zdjęć
 • prywatna galeria ze zdjęciami
 • każde dodatkowe ujęcie 50 zł

Pakiet STANDARD

PLN700.00
 • 10 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w wersji elektronicznej oraz papierowej 13×19 cm
 • wirtualna galeria umożliwiająca wybór zdjęć
 • prywatna galeria ze zdjęciami
 • każde dodatkowe ujęcie wraz z odbitką 40 zł

Pakiet PREMIUM

PLN900.00
 • 20 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w wersji elektronicznej oraz papierowej 13×19 cm
 • prywatna galeria ze zdjęciami
 • każde dodatkowe ujęcie wraz z odbitką 30 zł
 • fotoalbum 20x20cm – 14 stron

Jeśli potrzebujecie oryginalnego, ponad czasowego prezentu, ale dodatkowo fajnej atmosfery przy jego realizacji, to macie szczęście, bo idealnie trafiliście!

Wypełnij proszę poniższy formularz na temat sesji jaką chcielibyście wykonać, a ja wyślę dokładne szczegóły:

Voucher na sesję zdjęciową

Twoje imię
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Dorota Bukowska-Kmin z siedzibą w Łodzi.

Voucher na sesję zdjęciową Łódź – FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jakie elementy obejmuje sesja?

– moje pomysły i koncepcję na sesje
– indywidualne podejście
– profesjonalną, autorską obróbkę zdjęć z naturalnym retuszem
– galerię online z ok 100 zdjęciami do wyboru przez Ciebie
– profesjonalny sprzęt fotograficzny
– wydruki najwyższej jakości zapakowane w ekopudełko

Ile osób może wziąć udział w sesji?

1-5 osób. Przed sesją ustalamy szczegółowo Waszą wspólną stylizację więc nie ma powodu do stresu, że coś pójdzie nie tak.

W jaki sposób mam dokonać rezerwacji sesji?

Zachęcam do dokonania rezerwacji terminu:

Czy mogę zmienić zarezerwowany termin?

Tak. Nie ma problemu aby zmienić jednorazowo termin zaplanowanej sesji zdjęciowej na inny. Skontaktuj się ze mną w tej sprawie telefonicznie bądź mailowo.

Czy zdjęcia z mojej sesji będą publikowane w Internecie?

Zawsze zależy mi na publikacji zdjęć, ale bez Twojej zgody nie będę ich publikować. Szanuję Twoją prywatność i decyzję w tej kwestii. Jeśli natomiast wyrażasz zgodę na publikację, pamiętaj, że zawsze możesz zgodę wycofać, wtedy zdjęcia zostaną usunięte z moich portali.

Kto wybiera zdjęcia z sesji? Czy mogę zobaczyć wszystkie zrobione?

Oczywiście! Po sesji udostępnię Ci dostęp do wszystkich zdjęć zrobionych podczas sesji, abyś mogła wybrać te, które najbardziej Ci się podobają i chcesz zachować. Twój udział w procesie wyboru jest bardzo istotny, ponieważ chcę zapewnić, że będziesz zadowolona ze zdjęć, które ostatecznie otrzymasz.

Czy można dokupić dodatkowej ujęcia i inne foto produkty np. albumu, odbitki?

Nieważne na jaki pakiet zdecydujesz się z mojej oferty, zawsze będziesz mogła dokupić dodatkowe ujęcia oraz zamówić album fotograficzny czy odbitki. Współpracuję z najlepszą drukarnią dla profesjonalnych fotografów.

Kiedy płacę za sesję zdjęciową?

Voucher jest opłacony z góry. Dlatego jako obdarowana osoba nie ponosisz już żadnych kosztów związanych z sesją. Jeśli zdecydujesz się na wybór większej ilości zdjęć niż ta w voucherze wtedy po wyborze zdjęć należy uregulować płatność za pośrednictwem przelewu bankowego lub blik.

W jaki sposób można odebrać odbitki i ewentualnie dodatkowe albumy?

jeśli chcesz odebrać wydruki, osobiście skontaktuj się ze mną w tym celu, a dogramy termin. Istnieje także możliwość wysłania zdjęć paczkomatem lub paczką orlen, wiąże się to z dodatkową opłatą 20 zł.

W jakim czasie zdjęcia będą gotowe i jak w jakiej formie je otrzymam?

W ciągu 30 dni roboczych od wyboru zdjęć przekazuję gotowe zdjęcia w formie cyfrowej, na przygotowanie materiałów dodatkowych takich jak odbitki albumy potrzebuję kolejnych 10 dni roboczych.

Zamów voucher już dziś.
Daj swoim bliskim wyjątkowy i unikatowy prezent,
dzięki któremu sprawisz im ogrom radości
i zapewnisz pamiątkę na całe życie!

Stwórzmy RAZEM coś fajnego