wynajem studia na godziny łódź

Wynajem Studia Fotograficznego w Łodzi | Studio na Sesje Zdjęciowe

Wynajmij Studio Fotograficzne w Łodzi
Studio na Sesje Zdjęciowe

studio klamra wynajem studia na godziny

Studio KLAMRA to przestronne studio do wynajęcia na godziny w centrum Łodzi.
Oferuje jasną przestrzeń, naturalne światło i różnorodne tła.

Chcesz wynająć studio fotograficzne na sesję zdjęciową w Łodzi? Studio KLAMRA to idealne miejsce dla Ciebie! Ta przestrzeń kreatywna znajduje się w sercu Łodzi, przy ulicy Łąkowej 4, w bliskiej okolicy Dworca Łódź Kaliska i oferuje nieograniczone możliwości tworzenia unikalnych zdjęć.

Kilka słów o Studio Klamra

Moje studio wyróżnia jasna, wysoka przestrzeń z dostępem do naturalnego światła, które wpada przez ponad dwumetrowe, drewniane okna. Całe studio ma łączną powierzchnię 42 mkw, co pozwala na różnorodne aranżacje i kreatywne pomysły.  Okna w studiu wychodzą na stronę wschodnią, dzięki białym ścianom, dużym oknom w lokalu jest jasno do zachodu słońca.

Ściany i sufit są pomalowane na biało, a podłoga ma imitację szarego betonu, co tworzy neutralne tło, idealne do różnych projektów fotograficznych. Posiada strefę umożliwiającą komfortowe przebieranie, żelazko oraz wieszaki do zawieszenia ubrań.

Studio znajduje się na drugim piętrze budynku. Dostęp do niego odbywa się schodami, a na zewnętrznym terenie istnieje możliwość bezpłatnego parkowania jednego pojazdu. Poza terenem budynku znajduje się wiele miejsc parkingowych, płatnych od poniedziałku-piątku od 8:00-18:00. W weekendy darmowe. Zależy mi na tym, aby panująca atmosfera podczas sesji była swobodna, dlatego do dyspozycji jest kawa oraz woda, a piętro niżej automat z przekąskami.

Wyposażenie

Podczas korzystania z mojego studia, masz dostęp do różnych mebli, które znajdują się na miejscu w tym: łóżko na paletach z białym baldachimem, krzesła, taboret, fotelik do karmienia dzieci, drewniany koń na biegunach, kosz Mojżesza, a także statywy do zawieszania tła. Oferuję również trzy papierowe tła w kolorach: białym, szarym i czarnym oraz tła materiałowe w różnych kolorach, takich jak czarne, artystyczna szarość, kremowe, różowe, cappuccino i musztardowe. Drewniane 30 cm cyfry: 1,2,3.

Do dyspozycji są również trzy lampy Quadralite oraz softboxy, co pozwala na kontrolowanie oświetlenia podczas sesji zdjęciowych.

Istnieje możliwość przearanżowania zastanej przez Ciebie przestrzeni, we własnym zakresie ale po zakończonej sesji proszę o powrót do ustawień, które zastałeś. 

Studio KLAMRA to idealne miejsce na sesje tematyczne, w tym sesje świąteczne, rodzinne i urodzinowe. Skorzystaj z mojego kalendarza rezerwacji, ale jeśli wolisz kontakt telefoniczny, jestem dostępna pod numerem 500 867 571.

Jeśli chcesz umówić się na sesję ze mną w roli fotografa, proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: kontakt@bukowskakmin.pl

Sezonowo w studiu będą znajdować się aranżacje świąteczne. Będę o tym informować na bieżąco.

Cennik wynajmu

Pierwsza
godzina

PLN120.00

cena brutto

Każda kolejna
godzina

PLN100.00

cena brutto

Wynajem do
10 godzin

PLN800.00

cena brutto

Minimalny czas najmu to 1 godzina

Warto wiedzieć, że w godzinach od 20:00 do 08:00 obowiązuje taryfa nocna, co oznacza, że cena wynajmu zwiększa się o 50% za każdą godzinę w tym przedziale czasowym.

Wynajem Studia Fotograficznego w Łodzi – jak to działa?

Aby zarezerwować studio fotograficzne w Łodzi, skorzystaj z wirtualnego kalendarza.

Po dokonaniu rezerwacji proszę o dokonanie zadatku w wysokości 120 zł. Alternatywnie, istnieje również opcja przedpłaty całej kwoty.

*Przykładowo, wynajem studia fotograficznego od godziny 12 do 15 oznacza dostęp do studia od godziny 12 i opuszczenie go o godzinie 15. Każda rozpoczęta godzina zostaje uwzględniona w koszcie najmu.

rezerwacja studia

Odwołanie rezerwacji

Możesz bezpłatnie odwołać rezerwację do 72 h od dnia rezerwacji.
Rezygnacja w dniu zarezerwowanym płatna 100% .


To wszystko, abym mogła sprostać Twoim potrzebom i zapewnić Ci najlepsze warunki do tworzenia wyjątkowych zdjęć. Studio KLAMRA czeka na Ciebie!

Dziękuję za zainteresowanie moim studiem fotograficznym w Łodzi!

Gdzie jest Studio Klamra

Regulamin

§1 Postanowienia ogólne

Niniejszy regulamin zawiera zasady wynajmu lokalu o łącznej powierzchni 42 m.kw. położonego w budynku przy ulicy Łąkowej 4 w Łodzi zwanego dalej Studiem Klamra.

Właścicielem i podmiotem zarządzającym studiem fotograficznym „Studio Klamra” jest firma Dorota Bukowska-Kmin, Nip 7282628522, Tomaszewicza 6/95, 94-048 Łodź. w regulaminie zwana dalej jako Wynajmującym.

Osoby fizyczne lub prawne, które korzystają z naszego studia, będą nazywane w niniejszym Regulaminie „Najemcami”.

Studio zostało przez Wynajmującego przygotowane i wyposażone jako przestrzeń z przeznaczeniem do wykonywania sesji zdjęciowych oraz organizacji warsztatów, szkoleń, spotkań kreatywnych.

§2 Zakres Usług Studia Fotograficznego

Studio fotograficzne Klamra  oferuje szeroki zakres usług, które obejmują:

Wynajem godzinowy studia fotograficznego, wraz z obecnym wyposażeniem.

Nasze wyposażenie studyjne to m.in. studyjne lampy błyskowe, różnego rodzaju modyfikatory światła oraz różnokolorowe tła fotograficzne. Eksploatacja Wyposażenia: Zachęcamy do korzystania z naszego sprzętu zgodnie z zaleceniami producenta. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących eksploatacji, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym zespołem lub osobą upoważnioną przez nas. Warto zaznaczyć, że w zakres wyposażenia studia nie wchodzą: aparat fotograficzny, obiektywy, sesja fotograficzna.

§3 Rezerwacja

Rezerwacji naszego studia fotograficznego możesz dokonać za pomocą strony https://app.bookero.pl/calendar. Po złożeniu rezerwacji, otrzymasz potwierdzenie drogą mailową. Czas wynajmu studia fotograficznego jest liczony od godziny, w której została potwierdzona rezerwacja (zgodnie z umową wynajmu), do momentu zakończenia deklarowanego czasu wynajmu lub opuszczenia studia przez ostatniego uczestnika sesji.

Minimalny czas wynajmu studia to 1 godzina.

§4 Opłaty

– Opłaty za wynajem naszego studia fotograficznego są zgodne z obowiązującym cennikiem na stronie internetowe https://bukowskakmin.pl/ Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

– Naszą jednostką rozliczeniową jest rozpoczęta godzina zegarowa.

– Jeśli chcesz odwołać rezerwację wynajmu studia, obowiązują następujące zasady: Jeśli odwołasz rezerwację co najmniej 72 godziny przed uzgodnionym rozpoczęciem wynajmu, nie pobieramy żadnych opłat. Jeśli odwołasz rezerwację pomiędzy 72 a 24 godzinami przed uzgodnionym rozpoczęciem wynajmu, konieczne będzie uiszczenie opłaty w wysokości 50% kwoty uzgodnionej w potwierdzeniu rezerwacji studia. Jeśli odwołasz rezerwację poniżej 24 godzin przed uzgodnionym rozpoczęciem wynajmu, konieczne będzie uiszczenie opłaty w wysokości 100% kwoty uzgodnionej w potwierdzeniu rezerwacji studia.

– Aby potwierdzić rezerwację, wymagane jest dokonanie wpłaty w wysokości 120 zł. W przypadku wynajmu całodniowego, konieczna jest przedpłata w wysokości 50% ceny, co najmniej 3 dni przed planowanym terminem rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja nie zostanie potwierdzona przez nas.

– Jeśli rezerwacja nie została opłacona z góry, wystawiamy fakturę, na której znajduje się numer rachunku bankowego, na który dokonuje się płatność zgodnie z terminem podanym na fakturze.

– Jeśli Najemca nie odwołał rezerwacji i nie pojawi się o wybranej godzinie w wybranym dniu, wystawiamy fakturę, która musi zostać uregulowana zgodnie z danymi zawartymi na niej.

– Dodatkowe opłaty są naliczane za zabrudzenie przestrzeni,  uszkodzenie sprzętu obecnego w lokalu. 

– W studiu podczas wynajmu mogą przebywać osoby niepełnoletnie. W takim przypadku opiekun prawny bierze pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone przez Najmującego. Wszystkie opłaty za wynajem studia są rozliczane za pomocą wystawianych faktur.

§5 Zasady wynajmu

– Najemca jest zobowiązany do korzystania z wynajętego sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem oraz zasadami bezpieczeństwa. Należy dbać o to, aby sprzęt nie uległ uszkodzeniu z winy Najemcy lub osób trzecich obecnych w studiu podczas wynajmu.

– Wynajmujący jest odpowiedzialny za dostarczenie technicznie sprawnego sprzętu. W przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek, Najemca jest zobowiązany do niezwłocznego zgłoszenia ich w trakcie sesji.

– Najemca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody spowodowane przez siebie lub osoby trzecie, które przebywają w studio podczas wynajmu.

– Należy przestrzegać następujących zasad korzystania ze studia:

Zakaz palenia papierosów i tytoniu wewnątrz budynku, w którym znajduje się studio. 

Zakaz używania materiałów i substancji łatwopalnych lub wydzielających szkodliwe opary.

Zakaz rozprzestrzeniania cieczy na podłodze oraz niewłaściwego korzystania z instalacji wodnych w budynku. Zakaz wnoszenia i używania w studio środków odurzających oraz alkoholu.Zakaz wynoszenia sprzętu i przedmiotów stanowiących wyposażenie studia poza jego obszar.

– Najemca jest zobowiązany do oddania studia oraz jego wyposażenia (włączając scenografię, sprzęt oświetleniowy, naczynia kuchenne) w stanie nie gorszym niż przed rozpoczęciem wynajmu. W przypadku konieczności sprzątania studia po sesji lub po całkowitej zmianie elementów scenografii, Najemca zobowiązany jest do pokrycia kosztów w wysokości 150 zł brutto.

– Zwierzęta mogą przebywać w studiu pod warunkiem wcześniejszego uzgodnienia tego z Wynajmującym.

– Na terenie budynku obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-6:00. Prosimy o przestrzeganie tej zasady.

– W studiu obowiązuje zasada przebywania w wymiennym i czystym obuwiu lub ochraniaczach dostarczonych przez studio. Za wszelkie widoczne uszkodzenia podłogi, Najemca zobowiązany jest do pokrycia kosztów w wysokości 30 zł brutto za każdy metr kwadratowy.

– Wynajmujący zastrzega sobie prawo do przerwania wynajmu studia w przypadku, gdy działania prowadzone w jego ramach są związane z treściami uznawanymi za zakazane zgodnie z polskim prawem.

Dowiedz się więcej o Studio Klamra
świąteczna
sesja zdjęciowa
Zachowaj magię świąt na dłużej! Złap ten niepowtarzalny klimat w zdjęciach i wracaj do tych chwil kiedy tylko zechcesz
świąteczna
sesja zdjęciowa
Zachowaj magię świąt na dłużej! Złap ten niepowtarzalny klimat w zdjęciach i wracaj kiedy do tych chwil kiedy tylko zechcesz
Overlay Image