Eco Nieborów – Dagmara i Michał

Eco Nieborów – sala weselna w Nieborowie

Sal weselnych w Nieborowie jest przynajmniej kilka. Mógłby dziwić fakt, że tak niewielka miejscowość jaką jest Nieborów ma, aż tyle miejsc na zorganizowanie wesela. Jedną z najciekawszych lokalizacji jest Eco Nieborów. Niewielki, bardzo klimatyczny pałacyk. Jest strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o organizacje wesela. Zostańcie z nami do końca, tam zobaczycie wszystkie niezbędne informacje o tym miejscu.
Z resztą zobaczcie sami!

Dużą ilość pięknych miejsc w okolicy Nieborowa tłumaczy jednak historia. To stara wieś szlachecka, której tereny należały do słynnych Radziwiłłów.  W okolicy zobaczymy również Pałac Nieborów – jedno z najpopularniejszych miejsc na sesję ślubną w okolicy Łodzi. Pozycja znana dla każdego fotografa ślubnego z Łodzi.

Wesele Dagmary i Michała w Nieborowie  

Nic dziwnego zatem, że Dagmarę z Michałem tak urzekło to miejsce. Mimo, że łódzkich sal weselnych jest sporo, to swoje wesele wraz ze ślubem zorganizowali w pałacu Eco Nieborów. Jak dla nas to faworyt jeśli chodzi o sale weselne w Nieborowie.

Eco Nieborów to kameralny, klasycystyczny dworek położony w pobliżu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Cały kompleks utrzymany jest w klimacie XIX- wiecznego dworku szlacheckiego z wyjątkowo przyjemnym i zadbanym ogrodem. 

Tego dnia pogoda nie zapowiadała się zbyt dobrze. Mimo lata od rana było pochmurno i brakowało słońca. Dosłownie chwilę przed ceremonią wyszło piękne słońce. W połączeniu z niezwykle klimatycznym dworkiem tworzyło niesamowitą aurę. Wokół była tylko cisza i bezkresny las Puszczy Bolimowskiej. Dagmara i Michał swoją ceremonie ślubną postanowili zorganizować w rozległym ogrodzie Dworku Eco Nieborów.

Eco Nieborów – Chilloutowy klimat ostatnich dni wakacji

Zauważyliśmy, że na ślubach plenerowych panuje zawsze totalny chillout. Atmosfera zazwyczaj jest dużo bardziej swobodna i wyluzowana, a przygotowania do ślubu toczą się swoim torem, często z lampką prosecco. Wokół było dużo small talków, uśmiechów, żartów i pozytywnej energii.

First look w Eco Nieborów? Ależ proszę bardzo. Okolica jest idealna – pełna zieleni i kwiatów. Teren wokół dworku był istną strefą chilloutu – strefa zabaw dla dzieci, hamaki, leżaki. Michał jako jeden z prezentów dostał swój zepsuty motor, w pełni odnowiony i naprawiony. Ile było radości i wspólnych przejazdów po terenie Eco Nieborowa.  Od razu kojarzy nam się to z ciepłymi, pachnącymi latem wieczorami. Też to czujecie?

Na koniec imprezy goście mogli podziwiać pokaz zabawy z ogniami i nasze ulubione płonące serce. A to wszystko również z organizacją ślubu plenerowego dzięki cudownym ludziom od Kota Zagalskiego.

Sala weselna Nieborów Eco – informacje ogólne

Adres:  Radziwiłła 24, 99-416 Nieborów
Max liczba gości : 50 osób
Ilość noclegów: 45
Odległość od Łodzi : 66 km
Strona www: http://www.econieborow.pl/pl/
Idealne na wesela: rustykalne, slow wedding, tradycyjne, vintage. 

Zobacz też podobne wpisy na blogu:

Spodobały Ci się nasze zdjęcia ślubne ? Napisz do nas już dziś i zapytaj o swój termin!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *