fbpx

Zdjęcia ślubne

Nasze portfolio

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne

Szukacie fotografa, który w ślubnych zdjęciach odda klimat tego wyjątkowego dnia? Wiemy jak sprawić, żeby pozowanie do zdjęć było połączeniem świetnej zabawy i naturalności. Odkryjcie zdjęcia których od dawna szukaliście!

Odkryj w sobie piękno i czerp radość ze swojego ślubu i wesela. Ciesz się oryginalnymi fotografiami zrobionymi w swobodnej atmosferze. Zapraszamy do naszego portfolio – czyli najpiękniejsze zdjęcia ślubne. Tworzymy ponadczasowe zdjęcia, które pozwolą Wam przeżyć ten dzień na nowo. Traktujemy Was po przyjacielsku, dzięki czemu atmosfera podczas fotografowania jest swobodna.

Czym różnimy się od innych fotografów?

Storytelling

Nasz reportaż to historia a nie zbiór pojedynczych kadrów. Duża część fotografów ma w portfolio kilka ładnych zdjęć, mimo to cały reportaż okazuje się nudny. My wierzymy, że warto się wysilić i zbudować ciekawą narrację. Dzięki temu fotografię ślubną oglądasz jak dobry film.

Bezpieczeństwo

Jako profesjonalni fotografowie ślubni dbamy o bezpieczeństwo danych. W tej kwestii nie idziemy na kompromisy. Przechowujemy je na trzech niezależnych od siebie dyskach, w tym na jednej chmurze. Masz 100 % pewności, że zdjęcia nie ulegną zniszczeniu lub zagubieniu.

Swobodna atmosfera

Swobodny klimat to ładniejsze zdjęcia. Spiętą atmosferę widać na zdjęciach. Wielu świetnych fotografów krajobrazów czy studyjnych zapomina o tym i robi przeciętne reportaże ślubne. Dbamy o dobre samopoczucie podczas zdjęć. Zapomnicie o tym, że jesteście fotografowani.

Różnorodność

Nasz cel jako fotografów ślubnych to brak nudnych i powtarzających się zdjęć. Reportaż czy sesja poślubna to różne kadry m.in. zbliżenia, detale, portrety czy reporterskie ujęcia. Różnorodność tworzy ciekawie opowiedzianą historię do której chętnie wracacie.

Emocje

Skupiamy się na prawdziwych emocjach. To kadry, które będą pełne wzruszeń, uśmiechów na twarzach, szalonej zabawy, wspólnych toastów i tego jak patrzycie na siebie zakochani. Emocje na zdjęciach ożywiają wspomnienia. Czujecie to oglądając swoje zdjęcia w przyszłości.

Wsparcie

Wiemy ile wymaga zorganizowanie ślubu i dzielimy się z wami swoim doświadczeniem. Rozumiemy, że organizujecie ślub pierwszy raz. W dniu ślubu jesteśmy przy Was i czujecie w nas wsparcie. Podpowiadamy, rozśmieszamy, a czasami po prostu jesteśmy kimś kto Was wysłucha.