Sesja dla par – najważniejsze rzeczy, które powinniście wiedzieć

Sesja dla par to trend, który coraz bardziej jest widoczny wśród młodych par. Coraz śmielej fotografujemy miłość nie tylko podczas sesji narzeczeńskich i ślubnych, ale też podczas sesji zdjęciowej pary. Zobacz nasze zdjęcia z sesji par i dowiedz się więcej z naszego artykułu.

Spis treści:

 1. Sesja dla Par – czas na profesjonalne zdjęcia
 2. Jaki pomysł na sesję dla par?
 3. Sesja dla par – dla kogo?
 4. Co jest ważne, żeby sesja pary wyszła idealnie?
 5. Gdzie najlepiej zrobić sesję zdjęciową dla par?

Sesja dla par – czas na profesjonalne zdjęcia  

Fotografowie skupiają się na sesjach z okazji zaręczyn czy na plenerze poślubnym, a zwykła sesja pary to naprawdę świetny pomysł. No bo czy trzeba czekać  do ślubu, żeby zrobić sobie profesjonalne zdjęcia ? Niekonieczne. Powodów dla których można umówić się na sesję z fotografem jest mnóstwo. Ale o tym powiemy później. Interesują Cię też najciekawsze miejsca na sesję dla par ? Zostań z nami do końca.

Jaki pomysł na sesję dla par?

Pomysłów na sesja zdjęciową dla par jest mnóstwo. Wszystko zależy od Waszej kreatywność i chęci. No i oczywiście od Waszego fotografa. My otwarci jesteśmy praktycznie na wszystkie pomysły.

 • Spacer z aparatem – spotykamy się w dowolnym miejscu i robimy zdjęcia. To najpopularniejsza opcja ze wszystkich. Nie skupiamy się na żadnych aranżacjach i koncepcjach, ale po prostu na Waszej miłości.
 • Sesja koncepcyjna – tutaj możesz poszaleć z pomysłami. Sesja w stylu Halloween, w stylu meksykańskim czy jakakolwiek nietypowa sesja. Wystarczy świetny pomysł i profesjonalna praca fotografa i na pewno będziecie zadowoleni z efektów.
 • Sesja Par wyjazdowa – a może by tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady ? Chyba, że wolisz morze lub Barcelonę ? Czemu nie? Choć taka sesja dla par na pewno będzie droższa i wyliczona indywidualnie przez fotografa
 • Sesja lifestylowa – a może zaprosić tak fotografa ślubnego do swojego życia i pozwolić mu fotografować się w codziennych czynnościach. Olbrzymim plusem takiej sesji jest naturalność i autentyczność zdjęć.
 • Związana z Waszym hobby – lubicie razem jeździć na motorze, wspinać się lub robicie coś równie odjechanego? Świetnie.  To jest bardzo dobry pomysł na sesję fotograficzną dla par.
 • Intymna sesja dla dwojga – jeśli chcecie okazać swoje gorące uczucie w subtelny i bardzo emocjonalny sposób, sesja intymna będzie strzałem w dziesiątkę.

Sesja dla par – dla kogo?

Każda chwila jest dobra na profesjonalną sesje. To oderwanie od codziennej rutyny i zrobienie wspólnie czegoś wyjątkowego. A zdjęcia z sesji fotograficznej dla par zostaną z Wami na całe życie  Jakie są najlepsze okazje do takich zdjęć?

 • bez okazji – tak po prostu. Czujecie w sobie miłość? Przeżywacie właśnie swoje najcudowniejsze chwile ? Warto zrobić zdjęcia, które będą dla Was wyjątkową pamiątką i chwilowym oderwaniem od codziennych czynności
 • rocznica ślubu – rocznica ślubu tuż tuż? Pierwsza, druga a może już dziesiąta? Nie ważne! Wspólna sesja zdjęciowa to idealny pomysł na celebrowanie tego dnia.
 • Prezent dla męża/żony, chłopaka/dziewczyny, rodziców – zbliżają się święta, urodziny a może inna okazja? U nas możecie wykupić voucher na sesję zdjęciową pary

Co jest ważne, żeby sesja pary wyszła idealnie?

Najważniejsze w sesji zdjęciowej par jest podejście. Nie tylko Wasze, ale i fotografa. To mogłoby się wydawać jest zwykła usługa. Ale naszym zdaniem, aby zdjęcia były prawdziwe i autentyczne musi to być coś więcej.

Duża część fotografów próbuje zamienić swoich klientów w profesjonalnych modelów. I tu jest największy błąd. Idę o zakład, że większość z Was podpiszę się pod stwierdzeniem „ja nie umiem pozować”. Jak nie wy, to być może Wasz partner lub partnerka.

Każdy profesjonalny fotograf , powinien to wiedzieć i działać w taki sposób, żeby wyzwalać u pary naturalne emocje, bez sztucznego pozowania.

Na naszych sesjach dla par panuje luz i swobodna atmosfera. Nasze zdjęcia traktujemy bardziej jako spacer z aparatem, niż sztywną sesję zdjęciową. Dzięki temu zdjęcia, które powstają wychodzą całkowicie naturalne, bez nadęcia i sztucznej atmosfery.

Gdzie najlepiej zrobić sesję zdjęciową dla par?

Miejsce sesji będzie tłem dla Waszych zdjęć. Pomysł na miejsce sesji par zależy od Was i tego co Wam duszy gra. Najlepiej wybrać takie, które najbardziej pasuje do Was. Poniżej pokażemy Wam najpopularniejsze miejsca na taką sesje.

 • w domu  
 • w apartamencie (najlepsze znajdziecie na Airbnb)
 • w mieście
 • w naturze
 • wyjazdowo (np. morze/góry)
 • w innym miejscu które Was łączy

Podobają Ci się nasze zdjęcia? Myślisz o zrobieniu sesji zdjęciowej dla par? A może chciałbyś komuś zrobić prezent i kupić voucher na sesję? Pracujemy w Łodzi i w innych miastach.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *