Oryginalna sesja ślubna w stylu meksykańskim

Długo myśleliśmy nad tym, żeby zrobić jakąś nietypową i oryginalną sesję ślubną. Kiedy będąc na targach poznaliśmy się z wedding plannerką Asią – wiedzieliśmy, że współpracując zrobimy coś totalnie odjechanego. Wspólnymi siłami, przez burzę mózgów wpadliśmy na pomysł – robimy sesję w stylu meksykańskim.

Wiecie – tequilla, pan młody – el mariachi, panna młoda w stylu Fridy Kahlo, kaktusy i tego typu sprawy. Początkowo myśleliśmy o plenerze, ale niestety pogoda pokrzyżowała nam plany.

A więc, żeby było bardziej przekornie i ciekawie to zrobiliśmy to w industrialnej łódzkiej przestrzeni –  w samym centrum OFF PIOTRKOWSKIEJ – studiu kulinarnym Book & Cook. Swoją drogą bardzo ciekawą alternatywą na wesele w Łodzi. Skoro sesja ma być nietypowa i oryginalna no to już po całości.

Nietypowa sesja ślubna na Off Piotrkowska

Kiedy przyszliśmy na miejsce i zobaczyliśmy jak to wszystko jest przygotowane to byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Tort z kaktusem, oryginalna suknia, biały garniutur a to wszystko na tle żółto-czerwono-zielonych dekoracji. Chciało się krzyknąć – Ale Meksyk !

Zobaczcie sami jak to wyszło, a jeśli marzycie o tym, żeby Wasza sesja ślubna była nietypowa i totalnie odjechana sprawdźcie instagramowy profil Asi (linki do wszystkich zaangażowanych w tą sesję na dole). Ma ona głowę pełną pomysłów i wiemy, że to na pewno nie ostatnia, oryginalna sesja ślubna zrobiona wspólnymi siłami.

Organizacja i koordynacja: Joanna Wedding Planer
Fotografia: Bukowska&Kmin
Miejsce: Book & Cook
Dekoracja: Coś pożyczonego
Kwiaty: Flower Box
Make-up: Anna Marczyńska
Biżuteria: White Jasmine
Fryzura: Katarzyna Cynkier
Buty: Monika Kamińska
Akcesoria męskie: EM
Garnitur: Giacomo Conti
Suknie ślubne: Panna na Wydaniu
Papeteria: Blooming Elegant
Tort: Dessert First

Zapraszamy do oglądania !

Zobacz także inne nasze wpisy:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *