Ślub w Tektura Boho – Ola i Bertrand

Ślub w Tektura Boho – Ola i Bertrand

Dzień ślubu to taki szczególny dzień. Magiczny. Każda Para Młoda chce aby był idealny, odzwierciedlał ich styl. Lokal do którego zapraszają najbliższe im osoby wpasował się w atmosferę przyjęcia. Dlatego sztuką jest wybrać miejsce spełniające te wymogi. Ślub, który tu zobaczycie to połączenie Polski i Francji. Ola zdecydowała się zorganizować go wraz z przyjęciem w łódzkiej Tekturze Boho

Tektura Boho to esencja nowoczesnej przestrzeni na terenie Łodzi. Przyjęcie tu nabiera zupełnie nowego wymiaru. Jeśli szukacie miejsca, które wygląda jak prosto z inspirujących zdjęć na Pinterestie? Chcecie uniknąć tradycyjnych potraw, schabowego i białych obrusów? Pałacowe sale nie są bliskie Waszym sercom to decydując się na Tekturę Boho wpiszecie się w klimat współczesnych ceremonii ślubnych.

Tektura Boho to postindustrialny klimat Łodzi. Czerwona cegła, duże loftowe okna. Najnowsze trendy w organizacji wesel oraz nietuzinkowe menu. Ich przestrzeń znajduje się w pofabrycznym budynku otoczonym z każdej strony zielenią – Parkiem Źródliska i Placem Zwycięstwa. 

Zapraszam Was do centrum Łodzi, gdzie mogę zaprezentować jedno z niezapomnianych przyjęć ślubnych zorganizowanych w Tekturze Boho.
Ale zanim dojedziemy na Plac Zwycięstwa 2 poznajcie Olę i Bertranda.

Tektura Boho – lokal, który jest inny niż wszystkie

Rok w rok odwiedzam masę sal weselnych na terenie łódzkiego. Każda z nich prezentuje sobą różne style. Tektura Boho wyróżnia się szczególnie na ich tle. Przede wszystkim ze względu na swoją oryginalność i industrialny klimat. Nie ma drugiego takiego lokalu w Łodzi.

Myślę, że może to wynikać z lokalizacji. Jak sami właściciele podkreślali, podczas niejednej rozmowy Zależało im właśnie na ulokowaniu restauracji w miejscu mocno nakreślającym miejski styl. Znajdziecie tu przestrzeń do zorganizowania ceremonii ślubnej pod gołym niebem, w dość ciasnym, ale bardzo klimatycznym przesmyku, łączącym dwa pofabryczne budynki, który wieczorem przypomina wąską uliczkę we Francji. Miejsce to wymyka się ze znanych nam wszystkim ślubnych standardów. Kwieciste dekoracje dodają subtelnego, kobiecego charakteru. Zachodzące słońce, drewno, stara cegła i przepiękne kwiaty tak właśnie wymarzyli swój ślub Ola i Bertrand.

Mini sesja ślubna wieczorową porą

Jak tylko jest okazja i sprzyjające do tego warunki zawsze porywam Pary Młode na minie sesję w dniu przyjęcia. To taki czas tylko dla Was, chwila oddechu i zatrzymania się, spędzenia czasu tylko we dwójkę. Miejsce, w którym o zachodzie słońca Ola i Bertrand powiedzieli sobie magiczne TAK, wieczorem zamieniło się w francuski, romantyczny zaułek.

Tektura Boho – najważniejsze informacje

Liczba osób : od 80 do 180
Adres: Plac Zwycięstwa 2, Łódź
Lokalizacja: centrum Łodzi
Idealne na wesela: industrialne, klasyczne, nowoczesne, glamour
https://www.facebook.com/tekturaboho/

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *