Sesja narzeczeńska na Księżym Młynie i w Palmiarni

Sesja narzeczeńska na Księżym Młynie

Lubicie czerwoną cegłę i industrialne klimaty? Sesja narzeczeńska na Księżym Młynie, wśród starych, klimatycznych kamienic i pofabrycznych budynków – to jest to! W Łodzi nie brakuje nam takich miejscówek.  A gdyby tak jeszcze połączyć to z egzotyczną roślinnością i ogromem zieleni. Hmm, brzmi ciekawie, prawda ?

Wizyta na Księżym Młynie to dobra okazja, żeby połączyć te dwa światy. Bo tuż obok mocno industrialnych klimatów znajdziecie jedno z najbardziej zielonych miejsc łódzką palmiarnie.

Sesja narzeczeńska w pobliskiej Palmiarni

Prawdziwa perełka to jednak Księży Młyn – dawny zespół fabryk i kamienic dla ich pracowników.  To takie miasto w mieście – tu były fabryki i famuły – czyli kamienice, w których żyli fabrykanci. Po rewitalizacji miejsce nabrało nowej tożsamości i powoli obok Off-a staje się centrum życia rozrywkowo -kulturalnego (którego to swoją drogą strasznie nam brakuje przez kolejny lockdown).

A my postanowiliśmy wykorzystać to genialne miejsce na spacer z Magdą i Kamilem. Wyszła z tego czaderska sesja narzeczeńska, która była połączeniem miejskiego sznytu z bujną, egzotyczną zielenią Palmiarni.

Zobacz także inne nasze wpisy:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *