fbpx

Julia i Maciek z roczną Anastazją – rodzinna sesja w studio

Julia i Maciek z roczną Anastazją – rodzinna sesja w studio

Podczas jednej z pierwszych sesji w moim nowo otwartym Studio fotograficznym odwiedzili mnie Julia – mama, Maciek – tata i Anastazja – ich roczna córeczka. To była wspaniała rodzinna sesja w studio, pełna pięknych i radosnych ujęć. Zadaniem rodziców Nastki było wybrać odpowiednie stylizacje, wskazać ujęcia, które chcieliby mieć w swoim albumie i oczywiście świetnie się bawić podczas zdjęć. W efekcie otrzymaliśmy, rozczulające ujęcia rodzinne:

Mama i córka

Rodzinna sesja w studio, to będzie piękna pamiątka pierwszego roku macierzyństwa!

Tata i córka

Wygłupy i śmieszki z tatusiem też musiały zostać uwiecznione.

Anastazja – gwiazda tej sesji

Anastazja była wyjątkowo dzielna podczas tej sesji. Chętnie testowała znajdujące się w studio akcesoria i pięknie pozowała do kolejnych ujęć.

W tym całym zamieszaniu nie zapominajmy o rodzicach 😉 Kiedy Nastka była zajęta zwiedzaniem, przed moim obiektywem stanęli Julia i Romeo Maciek.

Co warto wiedzieć o rodzinnej sesji w studio

Zanim wybierzecie się na taką sesję, wspólnie ustalamy jak będzie wyglądała. To pozwala obu stronom dobrze się do niej przygotować: Wam wybrać odpowiednie ubrania, a mi przygotować studio i akcesoria.

Ustalając porę sesji warto wziąć pod uwagę harmonogram dnia dziecka. Ważne, żeby Wasza pociecha była wyspana i najedzona – wtedy nic nie odwróci jej uwagi od dobrej zabawy w studio.

Rodzinna sesja w studio nie różni się bardzo od tej w plenerze. Jak zawsze stawiam na naturalność i łapię w kadrze wszystkie Wasze uśmiechy, gesty i przejawy czułości.

Zobacz też inne wpisy na blogu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *