Jahranka sesja ślubna

Przepiękne wesele w Hotelu Windsor – ślub Karoliny i Tomasza

Przepiękne wesele w Hotelu Windsor – ślub Karoliny i Tomasza

Był czerwiec, można rzec bardzo upalny czerwiec. Piękne prawie już wakacyjne słońce. Po trasie z Łodzi ominęliśmy Warszawę, jezioro Zegrzyńskie i zaparkowaliśmy w Jachrance. Klimatycznej miejscowości, w której panuje spokój, soczysta zieleń i przepiękne zachody słońca, za chwilę będziecie mogli to wszystko doświadczyć. Karolina i Tomasz swoje przyjęcie weselne zaplanowali w jednej z sal Hotelu Windsdor.

Hotel Windsor to urocze miejsce położone nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego, otoczone piękną przyrodą, zaledwie 30 minut jazdy samochodem od Warszawy. To 4 gwiazdkowy hotel z klasycznie urządzonymi wnętrzami, które idealnie współgrają z malowniczym krajobrazem za okien. Otoczenie hotelu zachęca do kontaktu z naturą. Wykorzystaliśmy je w 100% o złotej godzinie. Jest to idealne miejsce na ślub i wesele pod Warszawą

Dzięki temu, że przygotowania odbyły się w pokojach hotelowych było dużo czasu na zapoznanie się z przestrzenią całego hotelu oraz poznanie najbliższej rodziny i gości. Co ułatwiało późniejsze zdjęcia i portrety z Parą Młodą. Wszystkie momenty tego dnia były idealnie rozplanowane i skąpane w czerwcowych promieniach słońca.

Zapraszam do zapoznania się z tym urokliwym miejscem jakim jest Jachranka, hotel Windsor i przepiękną ślubną historią Karoliny i Tomasza. Chciałabym również podziękować Krzyśkowi, który był moim second shooter tego dnia 🙂

Ale wróćmy do początku – czas przygotowań

Przepiękna suknia Panny Młodej oczarowała niejednego gościa. Detale nadające klasycznego klimatu idealnie wpasowały się w styl hotelu Windsor. Uwielbiam fotografować podczas przygotowań Wasze detale, takie jak kwiaty, perfumy, suknię ślubną czy obrączki. Miejsce nas oczarowało, dzięki temu mogliśmy poświęcić sporo czasu na sesje portretowe dla Pary Młodej.

Wielkie wejście

Aż grzech nie wykorzystać wnętrz Jachranki i nie zrobić wejścia Panny Młodej w wielkim stylu!

Pierwsze spotkanie przyszłych małżonków

Ach, co to był za ślub!

Mały ale pięknie zdobiony kościół w pobliskiej Woli Kiełpińskiej to wymarzone miejsce na fotografowanie ceremonii ślubnej. Spytacie dlaczego? Jasne wnętrze, promienie słońca idealnie wpadały przez witraże, rozjaśniając jeszcze bardziej przestrzeń. Dzięki temu nie trzeba skupiać się na ustawieniach aparatu, aby rozjaśnić zdjęcie, a jedynie na emocjach, a ich nie brakowało tego dnia.

Niespodzianka!

Jachranka – miejsce na wesele z klasą

Czerwony dywan to zaplanowany element tego dnia, ale słońce, które przywitało świeżo upieczonych małżonków już nie. Cudowne uczucie fotografować tak szczęśliwych ludzi jak Karolina i Tomasz. Uśmiech z ich twarzy nie znikał przez cały dzień. I chociaż fotografowaliśmy tylko do północy, to energia na parkiecie była tak duża, że mieliśmy ochotę zostać do rana.

Mini sesja w dniu ślubu

Tak jak wspominałam na początku wpisu, wyskoczyliśmy na mini sesję do ogrodu. Połączenie golden hour, zakochanej pary, przepięknej sukni, romantycznych gestów i dużej ilości przytulasów nie mogło skończyć się inaczej jak tymi zdjęciami!

Jahranka sesja ślubna

Sala Weselna: Hotel Windsdor

Sprawdź inne miejsca idealne na ślub i wesele:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *